Jak dodać przycisk? – Elementor

Krok 1

Będąc w edycji w Elementorze, wyszukujemy element „przycisk” i przeciągamy go do okna strony.

Zakładka treść

Krok 2

Tutaj ustawiamy główne funkcje. Nadajemy treść jaki ma się wyświetlać w przycisku (1) np. czytaj więcej, zobacz szczegóły itp. Następnie wklejamy odnośnik do miejsca, gdzie ma przekierować przycisk (2). Klikając obok w koło zębate możemy ustawić, aby przekierowanie otworzyło się w nowej karcie. W wyrównaniu (3) możemy ustawić, gdzie chcemy aby przycisk się znajdował. Aby przycisk był ciekawszy możemy dodać do niego ikonkę – możemy wybrać z biblioteki elementora lub wgrać swoją, pamiętając o rozszerzeniu svg.

Zakładka styl

Krok 3

W tym miejscu stylizujemy wygląd naszego przycisku. Wchodząc w typografie (1) możemy ustawić odpowiednią czcionkę, gdzie mamy dużo możliwości jej modyfikowania. Następnie mamy miejsce. w którym decydujemy o kolorach (2).  Istnieje również możliwość ustawienia obramowania oraz jego zaokrąglenia (3) Poniżej jest jeszcze dopełnienie (4), gdzie możemy ręcznie ustawić wielkość przycisku.

I gotowe! Pamiętaj o zapisaniu zmian! Teraz już samodzielnie możesz dodawać przyciski lub edytować obecne na swojej stronie i sklepie internetowym. Dalsze instrukcje dotyczące podstawowej edycji już wkrótce! 

Zapraszamy na naszego instagrama!

Tam pokazujemy naszą bieżącą pracę oraz wrzucamy krótkie rolki z instrukcjami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest