Jak samemu edytować wpisy na blogu? – obszerna instrukcja do pobrania!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać instrukcję!

W instrukcji znajdziesz wytłumaczenie najważniejszych ustawień bloga, krótką informację o kategoriach i tagach. Poprowadzimy Cię krok po kroku jak dodać nowy wpis na bloga. Przedstawimy dwa rozwiązania w jaki sposób można to zrobić, abyś mógł wybrać najlepszy. Wytłumaczymy również czym jest szablon wpisu w Elementorze i jak go zrobić oraz edytować! 

Newsletter!

Odbierz darmową instrukcję!

Zapisz się i odbierz instrukcję „Jak samemu edytować wpisy na blogu”. Zacznij blogować!

Już teraz zajrzyj do środka!

5 powodów, dla których warto mieć bloga!

1. To proste!

Oddając Ci stronę z blogiem dostaniesz od nas już gotowy szablon wpisów oraz listy artykułów. Nie potrzebujesz wiedzy z zakresu kodowania i projektowania. Do Ciebie będzie należało tylko przygotowanie treści i odpowiednie umieszczenie je w edycji na stronie. Właśnie do tego jest ta instrukcja, żeby ułatwić Ci ten proces.

2. Zachęcasz klientów do skorzystania z Twojej usługi!

Prowadząc bloga w jakiejś dziedzinie, pisząc regularnie ciekawe artykuły, stajesz się dla swoich odbiorów ekspertem. Co w dłuższej perspektywie może ich zachęcić do skorzystania z Twoich usług, bo w ich oczach, będziesz człowiekiem, który zna się na rzeczy! Przekazując im wiedzę oraz różne ciekawostki, zdobywasz u nich zaufanie – co skutkuje pozytywnym odbiorem i poprawieniem relacji z klientem.

3. Zwiększysz ruch na stronie - Google to lubi!

Atrakcyjnie prowadzony blog z ciekawymi treściami może być często udostępniany w social mediach, budując nasze zasięgi i rozpoznawalność. Co może skutkować tym, że więcej osób zauważy nasz content i wejdzie go osobiście zobaczyć!

4. Narzędzie subtelnej promocji!

Możesz również wplatać w swoje artykuły informację odnośnie Twoich produktów. Przedstawiać ich zalety i korzyści, nie atakując klienta tysiącem reklam, tylko subtelnie o nich powiadamiać.

5. Budowa listy subskrybentów w newsletterze!

Posiadanie newslettera pomaga docierać do klientów i nawiązywać z nimi stałe relacje. Udzielając się systematycznie na blogu, masz duże pole manewru do zaproszenia ludzi, aby zapisali się na Twoją listę! Warto z tego skorzystać!

Newsletter!

Odbierz darmową instrukcję!

Zapisz się i odbierz instrukcję „Jak samemu edytować wpisy na blogu”. Zacznij blogować!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest