Nacja design

O nas

Dziewczyny z Nacja design to zespół kreatywnych kobiet, które tworzą strony internetowe oraz
logo dla klientów z każdej branży! Ponieważ uwielbiamy wyzwania – to kolejna szansa do wykazania naszych umiejętności!

Lubimy wychodzić poza schemat dlatego jesteśmy otwarte na
wszystkie Wasze propozycje i pomysły!

Jak wygląda proces?
krok pierwszy

Kiedy jesteś zainteresowany - wysyłamy Ci formularz do uzupełnienia.

Formularz został stworzony, aby ułatwić pracę. Dlatego zbiera wszystkie materiały w jednym miejscu, ma on na celu dostarczyć Nam podstawowych informacji oraz pozwala poznać Wasz gust, poprzez rubrykę ze stronami, które Ci się podobają. Przede wszystkim stworzyłyśmy go z myślą o dobrym zrozumieniu Twojej wizji strony internetowej. To nic strasznego! Jednak w razie kłopotów zawsze jesteśmy do dyspozycji.

DSC_8442
IMG20220323131602
krok drugi

To czas dla Ciebie i Twojej strony!

Podczas gdy my cierpliwie czekamy, Ty masz czas by poświęcić parę chwil na zbiór potrzebnych informacji do zbudowania strony internetowej. Po pierwsze zastanów się co chciałbyś pokazać klientom oraz co zaoferować – po drugie stwórz teksty do poszczególnych zakładek. Na zakończenie pamiętaj! Radzimy zachować umiar. Klienci nie lubią czytać ściany tekstu : )

krok trzeci

Następnie do akcji wkraczamy MY!

Gdy otrzymamy formularz w końcu zasiadamy za stery. Analizujemy Twoje materiały i dodatkowo próbujemy poczuć klimat Twojej marki iż chcemy, aby Wasze strony internetowe były jak najbardziej spójna z wizją firmy. Ściśle mówiąc – robimy research, szukamy inspiracji i wykonujemy roboczy szkic strony. Ogólnie mówiąc ten etap jest kluczowy, dlatego zazwyczaj pochłania nam wiele czasu, gdyż uważamy, że dobry plan to efektywny projekt!

DSC_8535
DSC_8490
krok czwarty

Przedstawiamy Ci pierwszy efekt i wspólnie go doprecyzowujemy!

To jest czas na, który czekacie. W końcu przedstawiamy Wam pierwszą wersją naszej pracy. To tu dajemy Ci przestrzeń na wszelkie komentarze i sugestie. Zależy Nam na pełnym usatysfakcjonowaniu Was, dlatego pracujemy do momentu, aż będziesz ostatecznie zadowolony z projektu.

krok piąty

Po zaakceptowaniu projektu - finalizujemy i kończymy współpracę.

Znajdując się w tym punkcie – wiemy już, że tą współpracę możemy zaliczyć do udanych! Na koniec dostajesz od Nas wszystkie dane dostępu do strony internetowej, a w przypadku logo pełen zestaw plików. Miło Nam będzie, jeśli pozostawisz kilka szczerych słów na temat współpracy, ponieważ pozwoli Nam to na dalszy rozwój i ulepszanie naszych usług.

IMG_6993

Teraz wiesz już wszystko!

Nie takie skomplikowane jak Ci się wydawało? To świetnie!
Jak najszybciej poznaj szczegóły Naszej oferty!