Jak wygląda proces?
NACJA DESIGN
krok pierwszy

Kiedy jesteś zainteresowany - wysyłamy Ci początkowe dokumenty

Zaczynamy od podpisania umowy. W tym celu wysyłamy Ci dokument w pliku PDF, który musisz podpisać i wysłać nam jego skan. Dodatkowo aby zarezerwować termin projektu, pobieramy zawsze od klientów 30% zadatek.  Gdy „odhaczymy” już te dwie kwestie, przechodzimy do najważniejszego etapu.

krok drugi

Baza projektu czyli formularz do wypełnienia

Formularz został stworzony, aby ułatwić pracę. Dlatego zbiera wszystkie materiały w jednym miejscu, ma on na celu dostarczyć Nam podstawowych informacji oraz pozwala poznać Wasz gust, poprzez rubrykę ze stronami, które Ci się podobają. Przede wszystkim stworzyłyśmy go z myślą o dobrym zrozumieniu Twojej wizji strony internetowej. To nic strasznego! Jednak w razie kłopotów zawsze jesteśmy do dyspozycji.

NACJA DESIGN
NACJA DESIGN
krok trzeci

To czas dla Ciebie i Twojej strony!

Podczas gdy my cierpliwie czekamy, Ty masz czas by poświęcić parę chwil na zbiór potrzebnych informacji do zbudowania strony internetowej. Po pierwsze zastanów się co chciałbyś pokazać klientom oraz co zaoferować – po drugie stwórz teksty do poszczególnych zakładek. Na zakończenie pamiętaj! Radzimy zachować umiar. Klienci nie lubią czytać ściany tekstu : )

krok czwarty

Następnie do akcji wkraczamy MY!

Gdy otrzymamy formularz w końcu zasiadamy za stery. Analizujemy Twoje materiały i dodatkowo próbujemy poczuć klimat Twojej marki iż chcemy, aby Wasze strony internetowe były jak najbardziej spójna z wizją firmy. Ściśle mówiąc – robimy research, szukamy inspiracji i wykonujemy roboczy szkic strony. Ogólnie mówiąc ten etap jest kluczowy, dlatego zazwyczaj pochłania nam wiele czasu, gdyż uważamy, że dobry plan to efektywny projekt!

NACJA DESIGN
NACJA DESIGN
krok piąty

Przedstawiamy Ci pierwszy efekt i wspólnie go doprecyzowujemy!

To jest czas na, który czekacie. W końcu przedstawiamy Wam pierwszą wersją naszej pracy. To tu dajemy Ci przestrzeń na wszelkie komentarze i sugestie. Zależy Nam na pełnym usatysfakcjonowaniu Was, dlatego pracujemy do momentu, aż będziesz ostatecznie zadowolony z projektu.

krok szósty

Po zaakceptowaniu projektu - finalizujemy i kończymy współpracę.

Znajdując się w tym punkcie – wiemy już, że tą współpracę możemy zaliczyć do udanych! Na koniec dostajesz od Nas wszystkie dane dostępu do strony internetowej, a w przypadku logo pełen zestaw plików. Miło Nam będzie, jeśli pozostawisz kilka szczerych słów na temat współpracy, ponieważ pozwoli Nam to na dalszy rozwój i ulepszanie naszych usług.

NACJA DESIGN

Teraz wiesz już wszystko!

Nie takie skomplikowane jak Ci się wydawało? To świetnie!
Jak najszybciej poznaj szczegóły Naszej oferty!

Etapy współpracy
1
KONSULTACJE
Najpierw omawiamy szczegóły projektu.
PODPISANIE UMOWY
Rezerwujesz termin i wpłacasz zadatek.
2
3
WYPEŁNIENIE FORMULARZA
Zbierasz materiały, które mają znaleźć się na stronie (teksty, zdjęcia itp.)
WSTĘPNY PROJEKT
Tu przedstawiamy Ci pierwsze efekty.
4
5
POPRAWKI
Dopracowujemy Twój projekt, do momentu, aż będzie zadowalający.
GOTOWY PROJEKT
Finalizujemy i kończymy współpracę.
6