Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

Candybysandy.pl

Przede wszystkim za cel i priorytet podczas tej realizacji postawiłyśmy sobie nie tylko oddanie klimatu kawiarni tak, by strona była spójna z duchem i tożsamością marki, ale również uwypuklenie głównych atutów cukierni – piękne, różowe wnętrze oraz wyjątkowy produkt jakim są makaroniki.

Całkowicie zmieniłyśmy header strony, który obecnie jest bardziej nowoczesny i subtelny- nie zajmuje już ¾ strony. Dodałyśmy również stopkę z szybką nawigacją do kluczowych zakładek na stronie. Wcześniej brakowało tego elementu na stronie Candy by Sandy.

W każdej zakładce na samym dole umieściłyśmy sekcję, w której główną rolę odgrywało zdjęcie w tle. Dlaczego? To właśnie ono sprawia, że każdy kto na nie spojrzy zaczyna odczuwać chęć spróbowania kolorowych słodkości i odwiedzenia przepięknie zaprojektowanego wnętrza kawiarni

Sekcja "jak zamówić" strony Candybysandy
Laptop z galerią zdjęć ze strony Candybysandy

Znacząca metamorfoza strony

Poprzednio wszystkie treści na stronie nie przyciągały wzroku klientów, ponieważ były „sucho” umieszczone na białym tle i tylko co jakiś czas przeplecione niekorzystnymi zdjęciami, które nie zachęcały i nie oddawały wyjątkowości produktu. Aktualnie w każdej zakładce klient może uzyskać wrażenie, że „coś się dzieje”. Kluczem są tu pasujące kolorystycznie zdjęcia oraz poszczególne wstawki tekstu w innej czcionce („imitująjącej” odręczny podpis). To właśnie nadało lekkości stronie!

Na poprzedniej stronie, formularz kontaktowy zdecydowanie nie zachęcał on do złożenia zamówienia. Obecna wersja nie tylko jest łatwa w obsłudze, ale również zachowuje stylistykę strony i utrzymuje spójność z resztą zakładek. Dodatkowo umieściłyśmy zdjęcie właścicieli, które przypomina fotografię z polaroidu. Dzięki temu nadałyśmy nutkę nowoczesności i oryginalności, a przy tym sprawiłyśmy, że projekt jest zgodny z aktualnymi trendami.

Wybrane sekcje mobile ze strony Candybysandy

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!