Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

insulinowydietetyk.pl

Weronice zależało na tym, aby w momencie wejścia na stronę, pojawiło się logo. Użyłyśmy do tego specjalnej wtyczki, która urozmaica nieco moment ładowania strony. Umieściłyśmy logo firmy, które sukcesywnie wypełnia się kolorem. Umieszczone przez nas logo wypełnione będzie całkowicie, w momencie kiedy strona załaduje się w 100%.

Uchwycić zainteresowanie

Według mapy ciepła stron internetowych, największym zainteresowaniem cieszy się zawsze główna sekcja na stronie. Dlatego też aby na jak najdłużej przyciągnąć wzrok odbiorcy, postanowiłyśmy umieścić filmik adekwatny do branży klientki, jeszcze przed linią zanurzenia.

Cały design strony bazuje na elementach opartych na okrągłych kształtach i cienkich liniach, które w połączeniu ze sobą tworzą ciekawy klimat, tym samym nadając stronie wyraźnego charakteru.

Logo

Sygnet zaprojektowałyśmy tak, by zawierał pierwsze litery marki czyli „i” oraz „d” („i”nsulinowy „d”ietetyk ). Bardzo podoba nam się cały kształt i efekt nieoczywistości sygnetu. Dzięki temu można ciekawie łączyć cały znak graficzny marki.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!