Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

Kubawojciktreneridietetyk.pl

Współpraca z trenerem personalnym (Kubą Wójcikiem) opierała się na dobrej komunikacji i zrozumieniu potrzeb klienta. Dostałyśmy jasny przekaz, że strona ma stanowić swego rodzaju wizytówkę- dlatego też postawiłyśmy na strukturę ONEPAGE. Dzięki temu jest zwięźle, merytorycznie i co najważniejsze- strona budzi zaufanie odbiorcy.

Cały projekt strony utrzymany jest w poniższej kolorystyce: żółty-czarny
Dlaczego? Wybór padł na taką paletę barw, w której znajdował się żółty, z tego względu, że świetnie się on sprawdza w elementach, które mają na celu zachęcić do działania i przyciągnąć wzrok klienta- a o to głównie walczymy projektując stronę.

Cennik ze strony treneridietetykkubawojcik
Sekcja "moje osiągnięcia" strony Kuby Wójcika

Dynamika i zwięzłość

Dużą uwagę skoncentrowałyśmy na dynamicznym charakterze strony. Scrollując w dół, każdy kolejny element i sekcja strony pojawia się w skupiający uwagę sposób. Mamy wrażenie, że wówczas klient odbiera stronę internetową jako bardziej profesjonalną.

Każda zakładka strony poprzedzona jest krótkim i zwięzłym tytułem, którego jeden z wyrazów został przez nas jeszcze bardziej uwypuklony. Takie działanie ma bezpośrednio wskazywać i komunikować klientowi czego może się spodziewać w danej sekcji. Kluczem do sukcesu jest tutaj intuicyjna nawigacja po stronie – tak naprawdę przez całą wizytę na stronie prowadzimy klienta za rękę

Trzy smartfony pokazujące stronę treneridietetykkubawojcik
Logo Kuba Wójcik

Logo

Klientowi zależało, aby projekt logo zawierał element sylwetki właściciela. Dokładnie taki element umieściłyśmy w logo, a dodatkowo wzbogaciłyśmy je napisem, co jeszcze bardziej podkreśliło charakter marki. Wyraźnie zaakcentowana sylwetka sprawia, że na pierwszy rzut oka wiemy z jaką branżą mamy do czynienia. „Mocno” uwydatniona czcionka jest spójna z wizerunkiem klienta.

Realizacja logo Kuby Wójcika otwarta w Ilustratorze

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!