Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

Kupkomin.pl

Hurtownia i producent systemów kominowych oczekiwała od nas przede wszystkim odświeżenia dotychczasowego logo oraz profesjonalnej strony internetowej. Klientowi bardzo zależało na zaimplementowaniu kalkulatora wycen, więc wyszłyśmy naprzeciw oczekiwaniom i w zakładce KOMIN FORTE UNIVERSAL wdrożyłyśmy kalkulator, dzięki któremu potencjalny klient odwiedzający stronę, może sprawdzić jaka będzie cena systemu kominowego przy różnych wariantach budowy komina. W konsekwencji odbiorca od razu ma możliwość sprawdzenia wstępnej wyceny zamówienia, bez kontaktu z hurtownią.

Kalkulator wycen ze strony kupkomin
"jak zamówić" ze strony kupkomin

Kluczowe elementy

W tym projekcie najbardziej skupiłyśmy się na pierwszej sekcji na stronie głównej, ponieważ pełni ona bardzo kluczową funkcję reprezentatywną. W końcu to pierwsza sekcja, którą widzi odbiorca i to ona ma wpływ na to, czy klient będzie chciał przeglądać i czytać dalsze treści. Według statystyk mamy tylko 5 sekund, by zainteresować odbiorcę naszą stroną.

Dlatego w pierwszej części strony umieściłyśmy filmik w tle, który nadaje dynamiki i zwiększa atrakcyjność strony www, dzięki czemu wzbudzamy ciekawość klienta, który w konsekwencji dłużej przebywa na naszej stronie. W tym miejscu również zadbałyśmy o wezwanie odbiorcy do działania czyli CTA (call to action), który w tym przypadku prowadzi do najistotniejszego elementu strony czyli kalkulatora wycen.

Trzy mockupy na mobile strony kupkomin
Odświeżone logo kupkomin

Logo

Podczas projektowania logo skupiłyśmy się na dynamice i wyrazistości. By odświeżyć logo postanowiłyśmy zmienić grubość głównych liter oraz dodać nowy element- domek z kominem umiejscowiony w literze „k”, który nakierowuje na profesję firmy. Dodało to większej dynamiki i atrakcyjności dla całego projektu logo.

Laptop z kilkoma wariantami logo kupkomin

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z Nami!