Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

Mamathai.pl

Rozpoczynając współpracę z Mama Thai Bistro myślałyśmy o tym, aby stworzyć stronę internetową miłą dla oka, elegancką w odbiorze oraz funkcjonalną. Wybierałyśmy barwy w taki sposób, aby były one kojarzone z roślinnością Tajlandii i jednocześnie postawiłyśmy na miejscowe akcenty spójne z kolorystyką logo. Całość strony dopełnia tło (zdjęcie tematyczne przedstawiające zielone liście palmy), które towarzyszy odbiorcy przy każdym etapie odwiedzania strony

Zakładka "Franczyza" strony Mamathai zaprojektowanej przez nacjadesign
Wybrana sekcja strony Mamathai

Srona przyjazna użytkownikom

Klientowi szczególnie zależało na funkcjonalności strony. W związku z tym, priorytetem dla nas było stworzenie strony, która będzie user friendly. Wczułyśmy się w rolę odbiorcy i zadbałyśmy o to, by użytkownik miał najważniejsze informacje na tacy tj. lokalizację i godziny otwarcia restauracji, telefon do Mama Thai Bistro oraz jasną informację, gdzie można zamówić dania Mama Thai.

Zakładka franczyza jest jedną z zakładek, która pod względem treści jest najobszerniejsza. W związku z tym, zadbałyśmy o odpowiednią oprawę – m.in. umieściłyśmy zdjęcia Mama Thai Bistro w postaci czterech kwadratów, które przy scrollowaniu w dół, również się przewijają, wystylizowane bloki z ikonami oraz przyciski nawigujące do kolejnych zakładek.

Mobilne wersje strony Mamathai

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!