Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

prostodoslubu.pl

Projekt strony „prosto do ślubu” całkowicie oddaje szczególny charakter wyjątkowego dnia jakim jest dzień ślubu. Jak to zrobiłyśmy? Zastosowałyśmy jednolitą, delikatną paletę kolorów i zbliżone elementy graficzne do rodzaju usług wykonywanych przez klientkę. Co więcej, przy sprytnym użyciu trzech kolorów, oddzieliłyśmy poszczególne sekcje strony.

I na koniec specjalne cechy tekstu – szeryfowa, wyraźnie zaakcentowana, pochylona czcionka tworząca wyjątkowe wrażenie czytania zaproszenia ślubnego. To wszystko sprawia, że strona dostarcza użytkownikom wspaniałych wrażeń.

Czytelność i merytoryka

Mimo, że aspekty wizualne są dla nas priorytetem, to pamiętamy także o tym, że strona musi nieść także treść. W zakładkach nie znajduje się zbyt dużo tekstu, dzięki czemu cała strona zyskuje na lepszej czytelności, co znacząco ułatwia przekazywanie gościom najistotniejszych informacji o ofercie. Specjalne sekcje poświęcone poszczególnym historiom ślubnym, to idealna okazja, by odrobinę przybliżyć przyszłym parom młodym jak niesamowite przyjęcia udało się już zorganizować naszej klientce, która świadczy usługi wedding plannerki.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!