Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

www.daleckafotografia.pl

Przepiękne kadry, energia i elegancja – to wszystko zawarte w dosyć rozbudowanym projekcie strony www, która w swej strukturze łączy tak naprawdę dwie strony: stronę studia oraz stronę przeznaczoną stricte pod fotografie klientki.

Już na początku naszej wizyty na stronie, wybieramy, do której sfery chcemy przejść. Zarówno w Studio Księżyc jak i Dalecka fotografia mamy zupełnie różne zakładki, z inną treścią i odmiennym portfolio. Natomiast są one ze sobą spójne – jeden klimat i podobny styl.

Subtelność i elegancja

Świeżość i wyrazistość, a zarazem subtelność i elegancja – to kryje się za użyciem palety kolorów w tonacji złota, szarości i bieli.

Cały projekt jest niezwykle magiczny, przepełniony przepięknymi fotografiami, które starałyśmy się jak najbardziej uwypuklić, pokazując je prawie w każdej sekcji na danej zakładce. Na stronie głównej jednego jak i drugiego działu, wyeksponowałyśmy kategorie sesji, aby klient od razu wiedział, jakie rodzaje zdjęć wykonuje Justyna. Dzięki temu możemy w łatwy sposób przyciągnąć odbiorcę do flagowych fotografii naszej klientki.

Projekt logo

Projekt logo Dalecka Fotografia to połączenie drogi mlecznej z nazwą marki w szeryfowym foncie. Jest nowocześnie i delikatnie, a sam sygnet budzi w odbiorcy ciekawość i sprawia, że chce on mu się przyjrzeć nieco bardziej.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!