Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

www.holistyczniezdrowi.pl

Cały projekt bazuje na delikatnych, cienkich liniach, które możemy zauważyć nie tylko przy ikonach, ale również w oprawie danej sekcji i tekstów. To właśnie one, wraz z zaokrąglonymi rogami poszczególnych kolumn i elementów, tworzą unikalny wygląd i klimat strony. Do tego dołożyłyśmy zestawienie dwóch, bardzo różniących się od siebie fontów, aby jeszcze bardziej podkreślić „pinterestowy” wygląd strony. 

Wpisy blogowe

Oczywiście oprócz modułu sklepowego, na stronie naszej klientki i właścicielki marki „Holistycznie zdrowi’ znajduje się prowadzony przez nią blog. Już na samym początku mamy możliwość wyboru kategorii wpisów, które nas interesują. Takie sortowanie wpisów znacząco ułatwia odbiorcom znalezienie tylko tego, co tak naprawdę ich interesuje.

Dodatkowo stworzyłyśmy na oddzielnej domenie bardzo podobną w stylu i klimacie stronę. I to dla tej samej klientki. Można powiedzieć, że strona pcosholistycznie.pl to odrębny dział, który wymagał znaczącego rozdzielenia. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony mamy klarowne przejście przez odpowiedni przycisk kierujący. Wszystko jest ze sobą spójne, jednak utrzymane w nieco innej kolorystyce niż strona holistyczniezdrowi.pl

Projekt logo

Sygnet logo zamknięty jest w kole, który skupia wszystko razem, trochę jak podejście holistyczne, które łączy kilka aspektów w jedno. Tworząc całość i kompletność. Gdy się przyjrzymy widać gwiazdę, która oznacza nadzieję oraz wiedzę o przyszłości. Klientki, które zgłaszają się z problemem mają właśnie taką nadzieję na zmianę, która często jest ich cichym marzeniem i oczekują wiedzy, która będzie im pomocna w przyszłości. Możemy spostrzec jeszcze uproszczony symbol tulipana, który również symbolizuje coś optymistycznego oraz jest związany z naturą. Sygnalizują nadejście wiosny, dlatego kojarzą się z dobrą zmianą i pozytywnym podejściem.

Cienka kreska sprawia, że logo stało się delikatne i subtelne, więc łatwo domyśleć się, że oferta skierowana jest do damskiej części społeczeństwa. Użyta czcionka szeryfowa nadaje nutkę elegancji, a symetria i prosta linia sprawia, że logo jest nowoczesne i ponadczasowe.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!