Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

madziadietetyk.pl

Chciałyśmy wyróżnić ikonki, by nadały stronie większego charakteru i dlatego też umieściłyśmy je w białych bądź beżowych, wypełnionych okręgach. Do tego dodałyśmy gdzieniegdzie odpowiednie, uzupełniające ramki dzięki czemu został ustanowiony jeden kierunek, w którym idzie cały projekt strony.

Na poszczególnych podstronach umieściłyśmy dodatkowe sekcje, które bezpośrednio kierują do zakupu e-booka oraz rezerwacji współpracy z dietetyczką. Sekcje są stworzone w taki sposób, by przykuć wzrok odbiorcy (element graficzny tableta połączony z logiem klientki) i pełnić przy tym główną funkcję przekierowania do konkretnego działania.

Energetyczny, ale subtelny klimat

Na stronie główną rolę grają delikatne kolory ziemi połączone z zielenią kojarzącą się z branżą dietetyczną. Dużą wagę jak zwykle przyłożyłyśmy do wyboru odpowiednich zdjęć – miały być żywe ale jednocześnie spójne z całą stroną czyli subtelne. 

Delikatnie, przejrzyście ale przy tym w stylu, który pozwala się wyróżnić – strona odzwierciedla pasje Magdy i oddaje jej pozytywne nastawienie.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!