Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

www. miskamiss.pl

Realizacja strony multipage to projekt z pewnością energetyczny. Użyta paleta barw, wskazuje pośrednio na branżę Eli, której pasją jest zdrowe odżywianie i gotowanie. Mocne kolory w połączeniu z lekką i jasną szarością sprawiają, że strona pomimo intensywnych barw nie przytłacza, a jedynie podkreśla charakter.

Spójna struktura

Każda zakładka jest spójna ze sobą dzięki m.in podobnej strukturze tj. pierwszej, wstępnej sekcji w danej zakładce. Dodatkowo, wprowadziłyśmy mockupy telefonu i tabletu, aby jeszcze bardziej przyciągnąć wzrok klienta. Zabieg był celowy, ponieważ Ela intensywnie działa na Tiktoku, gdzie stale buduje swoją społeczność, więc był to dobry punkt zaczepienia, który warto było podkreślić.

W zakładce oferta użyty został specjalny kalendarz do rezerwacji konsultacji, w którym odbiorca ma możliwość wyboru konkretnej formy usługi, a także daty i godziny.

Projekt logo

Ze względu na dawne sukcesy Eli w konkursie piękności MISS, kierowałyśmy się lekką elegancją przy wyborze fontu. Dodatkowo, w sygnecie użyta została korona, która została polączona w projekcie ze znakiem graficznym miski z warzywami i owocami. Jest to nawiązanie do zdrowego odżywiania, które stanowi w życiu Eli priorytet. Aby nadać charakteru wprowadziłyśmy kolor do wnętrza miski, aby przekazać klientom, że Ela to pozytywna i pełna energii osoba.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!