Kliknij, aby przejść na stronę

Realizacja

www.udekorujemy.pl

Strona o niezwykle klimatycznym layoucie. Projektując stronę już od samego początku wiedziałyśmy, że chcemy oddać „vibe” marki UDEKORUJEMY. Z tego względu kierowałyśmy się nudziakową paletą kolorystyczną i lekko stylem boho – co widać m.in. przy doborze zdjęć, odpowiednio wybranej czcionce, a także użyciem elementów graficznych, które przedstawiają trawę pampasową.

Aby uzyskać spójność każdej zakładki, w poszczególnych kategoriach usług umieściłyśmy jednakową, wstępną sekcję, podzieloną na 3 kolumny. Aż dwie z nich przedstawiają zdjęcia charakteryzujące realizacje z danej usługi – był to celowy zabieg, ponieważ chciałyśmy pokazać wspaniałe zdjęcia klientek. Dzięki temu od razu widzimy czego możemy się spodziewać współpracując z firmą „udekorujemy”.

Ciekawa oprawa zdjęć i tekstów

Na samym początku strony głównej, pod logo marki, umieściłyśmy zdjęcia w taki sposób, aby imitowały one fotografie z polaroida. Jest to nieoczywiste przedstawienie sekcji, która kieruje odpowiednio do dalszych zakładek. Z kolei realizacje firmy, zostały oprawione w kształt przypominający witrynę okienną – uzyskałyśmy to dzięki zaokrągleniu jedynie górnej części zdjęć.  Dzięki temu nadałyśmy nutkę współczesności i oryginalności oraz sprawiłyśmy, że strona jest zgodna z aktualnymi trendami.

Projekt logo

Po otrzymaniu formularza od dziewczyn z  „Udekorujemy” wiedziałyśmy od razu, że ma być prosto i czytelnie. Finalny projekt składa się z dwóch linijek tekstu. Zachowałyśmy połączenie dwóch fontów: jedna czcionka pisana ręcznie, a druga drukowana. Dodatkowo, od pierwszej z liter odchodzi gałązka rośliny. Jest to akcent nawiązujący do dekoracji przyjęć, czyli usługi, w której specjalizuje się marka naszych klientek.

Spodobała Ci się ta realizacja?

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz!